درباره تیم پزبده

با پزبده بیشتر آشنا شو...

فروشگاه اینترنتی پزبده فعالیت خودش رو از سال 1401 شروع کرده و با تحقیقات و پیگیری هایی که توسط تیم پزبده انجام شد تصمیم بر این شد که فروشگاهی مخصوص خانوم های ایرانی راه اندازی شود. محصولاتی که در پزبده به فروش میرسد عبارت از: انوع کتونی های اسپرت زنانه – انواع کفش های مجلسی زنانه – انواع شال و روسری و مقنعه – انواع لباس زیر زنانه – انواع کیف و کوله پشتی – انواع اسپری و حوله و انواع جوراب زنانه 

تخصص تیم پزبده 95%
کیفیت محصولات 90%
قیمت مناسب محصولات 80%
حمل و نقل رایگان در سایت پزبده

محصولات با کیفیت

0
تعداد
خرید بی واسطه در سایت پزبده

تحویل در کمترین زمان

0
روز
گارانتی بازگشت وجه در سایت پزبده

مشتریان وفادار

0
مشتریان
عودت وجه در سایت پزبده

متخصصین پزیده

0
تعداد

تیم پزبده

کارشناس فروش و بازار یاب مجموعه پزبده

محمد رضا کاظمی

با سلام خدمت همه کاربرای پزبده کاظمی هستم عضوی از خانواده پزبده و این افتخار رو دارم که با این مجموعه در زمینه کارشناس فروش و بازاریابی همکاری میکنم و بتونم باری از دوش مجموعه پزبده برداشته باشم تا بتونیم تجربه خوبی رو برای شما کاربرای عزیز پزبده به وجود بیاریم.

طراح و سئو کار مجموعه پزبده

مجتبی محمدی

با سلام خدمت همه کاربرای پزبده محمدی هستم عضوی از خانواده پزبده و این افتخار رو دارم که با این مجموعه در زمینه طراح و سئو سایت همکاری میکنم و بتونم باری از دوش مجموعه پزبده برداشته باشم تا بتونیم تجربه خوبی رو برای شما کاربرای عزیز پزبده به وجود بیاریم.

پشتیبان سایت و پیج مجموعه پزبده

مهین عابدی

با سلام خدمت همه کاربرای پزبده عابدی هستم عضوی از خانواده پزبده و این افتخار رو دارم که با این مجموعه در زمینه پشتیبانی و تولید محتوا برای سایت و پیج همکاری میکنم و بتونم باری از دوش مجموعه پزبده برداشته باشم تا بتونیم تجربه خوبی رو برای شما کاربرای عزیز پزبده به وجود بیاریم.

content p

زهرا قهرمانی

با سلام خدمت همه کاربرای پزبده قهرمانی هستم عضوی از خانواده پزبده و این افتخار رو دارم که با این مجموعه در زمینه گرافیک همکاری میکنم و بتونم باری از دوش مجموعه پزبده برداشته باشم تا بتونیم تجربه خوبی رو برای شما کاربرای عزیز پزبده به وجود بیاریم.

منشور اخلاقی پزبده

شفاف و صادق باشیم

ما در پزبده درستی و کسب روزی حلال را سرلوحه عملکرد خود می‌دانیم و تمام مراقبت خود را برای جلوگیری از تضییع حق مردم به کار می‌گیریم و در این راه خود را متعهد می‌دانیم.

متعهد و مسئولیت پذیر باشیم

ما در پزبده از پذیرش هر مسئولیت و چالشی استقبال نموده و خود را متعد به انجام امور تعهد شده می‌دانیم و تا زمانی که به پایان نرسیده با تمام توان آن را پیگیری می‌کنیم.

رشد کنیم و باعث رشد شویم

ما در پزبده علاوه بر انجام مسئولیت های خود از تمام ظرفیت فکری، ارتباطی، مهارتی و دانشی خود برای خلق ارزش جدید برای خلاقیت و نوآوری تلاش می کنیم.

وفادار باشیم و وفادار بمانیم

هر یک از ما به عنوان عضوی از این خانواده، پزبده را از خود می‌دانیم و برای پیشرفت آن تلاش می کنیم؛ چرا که باور داریم پیشرفت پزبده، پیشرفت خود ماست.